Domalovánky

Nakladatelství Poustevník spolu s Občanským sdružením Matice velehradská vydalo knihu O svatém Cyrilu a svatém Metoději pro děti od 4 do 7 let. Navazuje na titul určený starší mládeži - knihu Slyšte slovo a zpívejte píseň.
Jednuduše formulované kratičké texty, které však shrnují nejdůležitější fakta o životě a díle sv. Cyrila a Metoděje, jsou doprovázeny mnoha obrázky. Knížka má charakter tzv. domalovánek, takže si je dítě může samo vybarvovat podle své fantazie. Ke každému textu jsou připojeny obrázky a úkoly, podle kterých může dítě samo nebo s pomocí rodičů či pedagogů dále poznávat. Do knihy je vložena podložka, aby dítě neprotrhlo při práci papír stránky. Na zadní straně podložky je návod, jak pracovat s pastelkami, aby vznikly barevné odstíny.
Knížka má vysoce estetickou hodnotu a je upravená tak, aby si ji dtě mohlo uchovat ve své knihovničce. Publikace má 48 stran a polotuhou vazbu. Její cena je 60 Kč. Při objednávce u nakladatelství Poustevník je možné ji získat se slevou.

Na Velehradě je možné si ji zakoupit v informačním centru ve Velehradském domě sv. Cyrila a Metoděje.
Vyhledávání
CM
Dokumenty
Ke stažení
Veřejná sbírka, kterou pro účely pořízení a osazení nových soch sv. Cyrila a Met...
Matice velehradská pořádá dne 4.11.2017 desátý, jubilejní ročník této jedinečné ...
Podzimní beseda z cyklu Cesty za hodnotami – osobnosti Slovácka na Velehradě pro...
AKCE BYLA PRO NÍZKÝ POČET ZÁJEMCŮ ZRUŠENA!

Matice Velehradská ® 2017 This page is Valid XHTML 1.0 Transitional | Engine by Business Route 2.2 © Václav Kusák Oryx Group 2017